Vezető-kormányfőtanácsos (kormányzati építési beruházások monitoringja)

  • Cég neve

    PÉNZÜGYMINISZTÉRIUM

  • Munkavégzés helye

    1051 Budapest, József nádor tér

  • Fizetés

    Bruttó 650e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Beiskolázási támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Monitor (1 db)
    • Windows
    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

A költségvetésért felelős helyettes államtitkár és az általa irányított szervezeti egység vonatkozásában kormányzati építési beruházásokkal összefüggő adatok elemzése, prezentációja illetve ehhez kapcsolódóan döntés-előkészítő feladatok ellátása az alábbiak szerint :
  1. az önálló fejezetben megtervezett kormányzati beruházásokkal kapcsolatos államháztartási feladatok,
  2. a külön törvényben meghatározott építési beruházások előkészítésének és megvalósításának nyomon követése, a költségvetési hatások vizsgálata,összegzése, bemutatása és prezentálása,
  3. az állami építési beruházások rendjével, építéssel és építészettel kapcsolatos jogszabályok véleményezése.

Elvárások

Pályázatai feltételek:
Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:
  • büntetlen előélet, cselekvőképesség, magyar állampolgárság,
  • erkölcsi bizonyítvány, vagyonnyilatkozat-tételi eljárás lefolytatása.
Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év): munkaviszonyban eltöltött 2 év , vagy központi közigazgatásban eltöltött 1 év.

Egyéb pályázati feltétel meghatározása:
  • A pályázó nem áll újraalkalmazási korlátozás hatálya alatt (Kit. 117. § (6) és (8) bekezdése, vagy a 166. § (4) bekezdése, illetve a Kttv. 60. § (1) bekezdés i) pontja szerint.).
  • Megbízhatósági vizsgálathoz való hozzájárulás.
Szükséges végzettség/ek:
  • felsőfokú közgazdasági végzettség és / vagy szakirányú gazdálkodás és menedzsment végzettség és / vagy műszaki menedzser végzettség,
  • Elvárt végzettség/képesítés szintje:  Felsőfokú alapképzés (bachelor),
Idegennyelvtudás:
  • Elvárt nyelvtudás, az idegen nyelv megnevezése: angol,
  • Államilag elismert nyelvvizsga szintje, foka : B2,
  • Államilag elismert nyelvvizsga típusa:  Komplex-C
Informatikai kompetenciák:
  • Informatikai alkalmazás/eszköz: Adatbázis kezelő, Szövegszerkesztő, Táblázatkezelő.
    Ismeret szintje: Haladó,

Előnyt jelent

Előnyt jelentő végzettség/ek:
  • felsőfokú közgazdasági végzettség és / vagy szakirányú gazdálkodás és menedzsment végzettség és / vagy gazdasági informatikus végzettség,
  • Elvárt végzettség/képesítés szintje: Felsőfokú mesterképzés,
  • Elvárt nyelvtudás, az idegen nyelv megnevezése: az angol mellett német vagy francia nyelv,
  • Államilag elismert nyelvvizsga szintje, foka:B2
  • Államilag elismert nyelvvizsga típusa: Komplex-C
Járművezetői engedély kategória: B Egyéb pályázati előnyök:
  • építési beruházások kapcsán szerzett munkatapasztalat,
  • államigazgatásban szerzett tapasztalat,
  • nagyfokú önállóság, jó problémamegoldó képesség, gyors, hatékony és alapos munkavégzés.

Amit kínálunk

A munkáltatóval, állással kapcsolatos egyéb lényeges információ (pl. jogviszony létesítés feltételei; próbaidő; illetmény/fizetés, speciális adatvédelmi tájékoztatás, szervezet honlap címe stb.):  A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a kormányzati igazgatásról szóló 2018. évi CXXV. törvény rendelkezései az irányadók, az illetményt kinevezéskor a munkáltatói jogkör gyakorlója állapítja meg a Kit. 1. melléklet I. pontja értelmében. Az egyéb juttatások megállapítása a Kit., az egyéb vonatkozó jogszabályok és a Pénzügyminisztérium Közszolgálati Szabályzata alapján történik.

Munkahelyi extrák

  • Orvosi felügyelet
  • Céges rendezvények
  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

Pénzügyminisztérium
www.kormany.hu

A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:

  • fényképes önéletrajz (a 87/2019. (IV. 23.) Korm. rendelet 1. számú melléklete alapján,
  • motivációs levél,
  • végzettséget/képzettséget igazoló dokumentum(ok) másolata,
  • nyelvtudást igazoló dokumentum(ok) másolata,
  • aláírt nyilatkozat büntetlen előéletről,
  • aláírt nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagot az eljárásban résztvevők megismerhetik,
  • aláírt nyilatkozat arról, hogy a pályázó nem áll újra-alkalmazási korlátozás hatálya alatt (Kit. 117. § (6), (8) bekezdése, vagy a 166. § (4) bekezdése, illetve a Kttv. 60. § (1) bekezdés i) pontja szerint,
  • aláírt nyilatkozat arról, hogy a pályázati eljárást követően a pályázó hozzájárul pályázati anyagának a Pénzügyminisztérium adatbázisba történő rögzítéséhez,
  • amennyiben nem járul hozzá pályázati anyaga megőrzéséhez és adatbázisban való rögzítéséhez, úgy aláírt nemleges nyilatkozat csatolása.